Наш youtub канал Facebook

Шкільне життя

  .

  Короткий текст новини

  09.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  Вітання зі світлим і радісним святом - Днем Перемоги.

   

   

      Дорогі ветерани, воїни-визволителі!

  На крилах свого життєтворчого леготу буйний зелений травень приніс

  на нашу землю оповите світлим сумом і безмеж­ною радістю свято - день Перемоги.
  День, коли кожен із нас, і той, хто пережив труд­нощі лихоліття, і той, хто
  народився і виріс у мирні роки, складає шану живим і полеглим героям. Людям,
  які понад усе цінували сво­боду і незалежність рідної Вітчизни. І заради цієї
  високої мети йшли на найбільші жертви, їхні патріотичні пориви, їхня самовідданість окупилась сторицею.
     
  9 травня - День Перемоги, день закінчення світової війни. День радісний і святко­вий, але це свято зі сльозами на очах.

       Бо хто поверне загиблих нам рідних і близь­ких? Хто втішить біль серця і витре сльози ма­терів, дружин, дітей? Хто поверне вкрадене фа­шистськими катами багатство нашої землі, що наживалось потом нашого народу?

       Не всі повернулися з воєнних доріг: чорні хустини печалі ще довго покривали пе­редчасно посивілі голови солдатсь
  ких вдів.
      Скільки їх - молодих, вродливих, убитих го­рем - залишилося жити в самоті.
  Спливло 66
  років від того вистраж­даного радісно-сумного Дня Перемоги.
          Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку - це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок
  - бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на укра­їнській землі.

  Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо вірю, що цьогорічний День Пере­моги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги в
  подальшій роз­будові демократичної та заможної держави.
  Дорогі ветерани!
   Це саме Ви колись на полі битви помирали,
   Щоб нам жилося в мирі і на волі,
    Тому ми щиро Вас вітаємо зі святом!
   Щоб Ви були щасливі і здорові!
   Щоб не спіткала Вас в житті невдача і неправда,
    Щоб не сивіли скроні від образ і горя,
    Щоб у господі хліб був і до хліба,
   Щоб не була важкою ваша доля!
    Ми щиро хочемо, щоб всі Ви усміхнулись,
    Щоб лиця Ваші не були сльозами вкриті,
    Щоби дітей, онуків мали Ви здорових,
   Красивих, ніжних, як волошки в житі,
    Щоби держава Вас на мить не забувала
   І вчасно пенсію заслужену давала!
   Тож ми щиро вітаємо вас зі святом!!!
  Зі святом Вас, із Днем Перемоги!
  08.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  4 травня одинадцятикласники писатимуть переказ з української мови

     У п’ятницю 4 травня випускники 11-х класів проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови, що буде проведена у формі переказу
    Оголошення варіанту тексту переказу для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів традиційно відбудеться на Першому національному каналі 4 травня о 9 годині ранку, після чого у школах України розпочнеться перший випускний іспит цьогорічних випускників.
    Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів.
    Цього року варіант переказу буде обраний з 61 тексту, що запропоновані у посібнику, визначеному Міністерством освіти.
    Тексти, рекомендованого міністерством збірника відповідають навчально-методичним вимогам до докладного переказу, що в повному обсязі дає змогу перевірити формування в учнів комунікативних умінь та орфографічних і пунктуаційних навичок.  На виконання завдання державної підсумкової атестації учням буде відведено 90 хвилин, протягом яких учні мають докладно відтворити первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності.
    Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатку до атестата про повну загальну середню освіту та враховуватимуться при визначенні його середнього бала.
    Нагадаємо, що крім переказу з української мови, до 11 травня випускники шкіл складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.
    Вручення атестатів про повну загальну середню освіту у переважній більшості українських шкіл відбудеться у суботу 12 травня.
    Ті випускники, які прийняли рішення про вступ до вищих навчальних закладів братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, що розпочнеться 15 травня.
  03.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування протягом квітня

       Про час та місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета учасники тестування дізнаються із запрошень-перепусток. Зважаючи на звернення учасників ЗНО, про місце розташування пунктів тестування, у яких вони проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, в      Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що розподіл абітурієнтів за пунктами тестування буде здійснено після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета.
         Інформування учасників ЗНО про місце, дату та час початку проведення тестування з кожного предмета буде вказано в запрошенні-перепустці для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
         Зазначимо, що запрошення-перепустки для участі в тестуванні будуть розсилатися абітурієнтам поштовими відправленнями за місцем їхнього постійного проживання, указаним під час реєстрації. Ця інформація також буде подана на інформаційних сторінках абітурієнтів, розміщених на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
        Відповідно допорядку проведення ЗНО в 2012 році запрошення-перепустки будуть надіслані абітурієнтам за три тижні до дати проведення першого тестування, тобто не пізніше 24 квітня.
         Нагадаємо, що пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання створюються на базі окремих загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладів, що розташовані у великих райцентрах, містах, обласних центрах, у містах Києві та Севастополі.
        Як відомо, у 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.
       Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня. Участь у ЗНО мають намір взяти майже 329 тис. зареєстрованих учасників.
   За матеріалами:Освіта.ua
  11.04.2012 | Aдмін | Читати далі

  31 березня відбудеться друге пробне зовнішнє оцінювання

    До участі у пробному незалежному оцінюванні допускаються особи, які заздалегідь зареєструвались для його проходження та оплатили участь у ньому
     Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, 31 березня 2012 року відбудеться друге пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.
  30.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  Електронні версії збірників ДПА для 11-х класів виявилися непридатними

      Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти оприлюднено електронні версії збірників завдань для державної підсумкової атестації, що містять неповний перелік варіантів завдань
  У 2012 році державна підсумкова атестація учнів 11 класів проводиться за збірниками, затвердженими Міністерством освіти.
     Згідно з листом Міністерства освіти №1/9-61, електронні версії всіх збірників завдань для державної підсумкової атестації мають бути оприлюднені на сайтах Міністерства освіти та Інституту інноваційних технологій не пізніше 1 квітня 2012 року.
     Крім того, 27 лютого Інститутом інноваційних технологій затверджено графік розміщення електронних версій збірників завдань для підсумкової атестації, у відповідності з яким збірники для 11 класу мали бути оприлюднені у період з 5 по 7 березня 2012 року.
     7 березня Інститут інноваційних технологій розмістив на своєму сайті електронні версії збірників завдань ДПА для 11 класу, але більшість збірників розміщені у скороченому вигляді, що унеможливлює їх практичне використання.
     Зокрема, електронні версії збірників завдань з історії України, математики, фізики, хімії, біології, української мови, української літератури та інших предметів містять значно меншу кількість варіантів завдань ніж їх паперові версії, що є у вільному продажу.
     Крім того, взагалі не оприлюднені збірники завдань для проведення державної підсумкової атестації з мов нацменшин – угорської, кримськотатарської, молдовської, польської та румунської.
     Згідно з графіком розміщення електронних версій збірників завдань ДПА-2012, у період з 12 до 15 березня мають бути оприлюдненні електронні версії збірників для підсумкової атестації учнів 9-х класів.
     Нагадаємо, 3 березня оприлюднені збірники завдань для державної підсумкової атестації учнів 4-х класів.
  За матеріалами: Освіта.ua
  12.03.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 «48» 49 50 51 52 53
  Всього новин: 313